World Tour Slovakia Open 2020 Nové Zámky

V sobotu 7.3.2020 sa uskutočnil najväčší turnaj v stolnom hokeji Stiga na Slovensku v Nových Zámkoch. Tento turnaj World Tour sa koná v 23 mestách celého sveta. Novozámocký klub SHK Bieli žraloci ho tento rok usporiadali už po piaty raz a aj na budúci rok ho budú organizovať znovu. Na turnaji sa zišli hráči z 5 štátov: Írsko, Slovinsko, Maďarsko, Česká Republika a Slovensko.

Základná skupina č. 1

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Sládek Jakub CZE 12 10 2 0 61:10 22
2. Hvižď ml. Leoš CZE 12 9 3 0 62:20 21
3. Bartošek Richard SVK 12 9 1 2 48:22 19
4. Jedlička Tomáš CZE 12 7 2 3 59:24 16
5. Papp Magor HUN 12 7 1 4 46:27 15
6. Vépy Marián SVK 12 7 0 5 32:25 14
7. Kocsis Csaba SVK 12 7 0 5 43:34 14
8. Rjavec Bernard SLO 12 6 1 5 39:27 13
9. Gajšek Bine SLO 12 3 1 8 26:49 7
10. Saj Jakub CZE 12 3 1 8 29:62 7
11. Kocsis Roland SVK 12 1 1 10 18:51 3
12. Bathó Tomáš SVK 12 1 1 10 8:66 3
13. Bathó Zsolt SVK 12 1 0 11 14:68 2

Základná skupina č. 2

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Hvižď Michal CZE 11 11 0 0 77:8 22
2. Božič Anže SLO 11 9 0 2 54:23 18
3. Kahoun ml. Tomáš CZE 11 8 1 2 48:24 17
4. Wáclawek Tomáš CZE 11 8 0 3 43:22 16
5. Zalokar Obadič Jakob SLO 11 7 1 3 46:28 15
6. Varga Ľudovít SVK 11 6 1 4 47:31 13
7. Ivan Štefan SVK 11 5 0 6 28:26 10
8. Bolemant Matúš SVK 11 4 1 6 33:52 9
9. Mikula Richard SVK 11 3 0 8 16:44 6
10. Kocsis Ronald SVK 11 2 0 9 14:59 4
11. Palušík ml. Péter SVK 11 1 0 10 7:46 2
12. Oman Sušnik Tine SLO 11 0 0 11 5:54 0

Základná skupina č. 3

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Sládek Ján CZE 11 9 2 0 49:13 20
2. Regula Gergely HUN 11 9 2 0 42:12 20
3. Borsányi Péter HUN 11 8 1 2 36:8 17
4. Loránd st. Allan SVK 11 7 1 3 36:22 15
5. Kopřiva Adam CZE 11 5 4 2 36:30 14
6. Kurka Josef CZE 11 5 2 4 37:32 12
7. Nagy Bálint HUN 11 5 1 5 33:23 11
8. Krejza Aleš CZE 11 4 1 6 26:30 9
9. Kocsisová Vanessa SVK 11 3 0 8 9:30 6
10. Kopáč Martin SVK 11 2 1 8 14:42 5
11. Palušík st. Peter SVK 11 1 0 10 12:39 2
12. Džubák Adam SVK 11 0 1 10 7:56 1

Základná skupina č. 4

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Vépy Martin SVK 11 9 1 1 42:14 19
2. Maděra Martin CZE 11 9 1 1 61:19 19
3. Thomas Simon IRL 11 9 0 2 48:15 18
4. Ružička Tomáš CZE 11 7 1 3 46:25 15
5. Škrlep Nejc SLO 11 7 0 4 41:21 14
6. Naszádi András HUN 11 5 2 4 28:28 12
7. Kocsis Patrik SVK 11 4 3 4 34:34 11
8. Velič Viktor SVK 11 4 1 6 30:43 9
9. Mikula Igor SVK 11 3 1 7 23:40 7
10. Rupnik Maks SLO 11 2 0 9 29:56 4
11. Bernhauser Erik SVK 11 1 2 8 22:48 4
12. Mežek Urban SLO 11 0 0 11 11:72 0

 

Nadstavbové skupiny:

Skupina C

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Bernhauser Erik SVK 8 8 0 0 46:8 16
2. Kocsis Roland SVK 8 5 2 1 24:19 12
3. Oman Sušnik Tine SLO 8 5 1 2 29:18 11
4. Palušík ml. Péter SVK 8 4 1 3 21:18 9
5. Bathó Zsolt SVK 8 3 2 3 17:22 8
6. Palušík st. Peter SVK 8 3 1 4 22:20 7
7. Mežek Urban SLO 8 1 3 4 18:26 5
8. Bathó Tomáš SVK 8 1 0 7 13:35 2
9. Džubák Adam SVK 8 0 2 6 10:34 2

Play-off skupina C

semifinále:

Bernhauser Erik /SVK/ - Palušík ml. Péter /SVK/ 3:1, 3:2pp na zápasy 2:0

Kocsis Roland /SVK/ - Oman Sušnik Tine /SLO/ 5:2, 1:3, 2:1pp, na zápasy 2:1

o 3 miesto:

Palušík ml. Péter /SVK/ - Oman Sušnik Tine /SLO/ 1:0, 3:2pp, na zápasy 2:0

finále:

Bernhauser Erik /SVK/ - Kocsis Roland /SVK/ 3:4, 1:3 na zápasy 0:2

Skupina C:
1. Kocsis Roland /SVK/
2. Bernhauser Erik /SVK/
3. Palušík ml. Péter /SVK/

 

Skupina B

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Rjavec Bernard SLO 15 15 0 0 73:21 30
2. Kocsis Patrik SVK 15 11 1 3 59:30 23
3. Nagy Bálint HUN 15 10 2 3 43:14 22
4. Bolemant Matúš SVK 15 9 2 4 64:45 20
5. Kocsis Csaba SVK 15 9 2 4 65:42 20
6. Krejza Aleš CZE 15 7 3 5 53:39 17
7. Velič Viktor SVK 15 8 1 6 51:44 17
8. Mikula Richard SVK 15 8 1 6 54:40 17
9. Ivan Štefan SVK 15 7 2 6 43:35 16
10. Mikula Igor SVK 15 6 3 6 33:40 15
11. Gajšek Bine SLO 15 6 1 8 32:43 13
12. Rupnik Maks SLO 15 5 2 8 34:65 12
13. Saj Jakub CZE 15 3 3 9 34:56 9
14. Kopáč Martin SVK 15 3 0 12 16:51 6
15. Kocsis Ronald SVK 15 0 2 13 10:65 2
16. Kocsisová Vanessa SVK 15 0 1 14 10:44 1

Play-off skupina B

štvrťfinále:

Rjavec Bernard /SLO/ - Mikula Richard /SVK/ 3:2, 0:1, 3:1, 1:2pp, 5:0 na zápasy 3:2

Bolemant Matúš /SVK/ - Kocsis Csaba /SVK/ 3:6, 3:4, 6:5, 4:3pp, 7:3 na zápasy 3:2

Nagy Bálint /HUN/ - Krejza Aleš /CZE/ 1:0, 4:1, 3:0, na zápasy 3:0

Velič Viktor /SVK/ - Kocsis Patrik /SVK/ 2:1pp, 3:2, 0:3, 2:3, 3:2, na zápasy 3:2

 

semifinále:

Rjavec Bernard /SLO/ - Bolemant Matúš /SVK/ 3:0, 4:3, 4:2, na zápasy 3:0

Nagy Bálint /HUN/ - Velič Viktor /SVK/ 4:1, 3:1, 3:0, na zápasy 3:0

 

o 3 miesto:

Velič Viktor /SVK/ - Bolemant Matúš /SVK/ 5:1, 1:2, 2:3, 7:1, 4:1, na zápasy 3:2

 

finále:

Rjavec Bernard /SLO/ - Nagy Bálint /HUN/ 4:2, 3:2, 1:2, 3:1, na zápasy 3:1

 

Skupina B:
1. Rjavec Bernard /SLO/
2. Nagy Bálint /HUN/
3. Velič Viktor /SVK/

 

Skupina A

Meno Štát Z V R P Góly Body
1. Maděra Martin /CZE/ 23 21 0 2 96:38 42
2. Hvižď Michal /CZE/ 23 19 2 2 113:44 40
3. Sládek Ján /CZE/ 23 16 4 3 82:38 36
4. Vépy Martin /SVK/ 23 16 2 5 63:47 34
5. Hvižď ml. Leoš /CZE/ 23 14 4 5 107:54 32
6. Sládek Jakub /CZE/ 23 14 4 5 74:46 32
7. Kahoun ml. Tomáš /CZE/ 23 11 6 6 77:59 28
8. Škrlep Nejc /SLO/ 23 12 1 10 74:65 25
9. Regula Gergely /HUN/ 23 10 5 8 67:61 25
10. Božič Anže /SLO/ 23 11 1 11 74:65 23
11. Thomas Simon /IRL/ 23 9 5 9 65:61 23
12. Ružička Tomáš /CZE/ 23 10 3 10 58:74 23
13. Wáclawek Tomáš /CZE/ 23 10 3 10 67:66 23
14. Kurka Josef /CZE/ 23 9 2 12 68:82 20
15. Papp Magor /HUN/ 23 8 4 11 58:63 20
16. Kopřiva Adam /CZE/ 23 9 2 12 58:77 20
17. Borsányi Péter /HUN/ 23 7 5 11 53:68 19
18. Zalokar Obadič Jakob /SLO/ 23 8 3 12 61:79 19
19. Varga Ľudovít /SVK/ 23 7 4 12 70:85 18
20. Loránd st. Allan /SVK/ 23 6 5 12 49:73 17
21. Jedlička Tomáš /CZE/ 23 5 3 15 57:68 13
22. Bartošek Richard /SVK/ 23 4 4 15 54:82 12
23. Naszádi András /HUN/ 23 2 1 20 27:98 5
24. Vépy Marián /SVK/ 23 1 1 21 17:95 3

Play-off skupina A

osemfinále:

Maděra Martin /CZE/ - Kopřiva Adam /CZE/ 6:2, 6:2, 4:5, 11:1, 9:1, na zápasy 4:1

Škrlep Nejc /SLO/ - Regula Gergely /HUN/ 3:1, 4:1, 2:3, 5:2, 4:3pp, na zápasy 4:1

Hvižď ml. Leoš /CZE/ - Ružička Tomáš /CZE/ 4:2, 5:3, 2:1, 5:1, na zápasy 4:0

Wáclawek Tomáš /CZE/ - Vépy Martin /SVK/ 3:4, 1:2, 1:2pp, 3:4pp, na zápasy 0:4

Sládek Ján /CZE/ - Kurka Josef /CZE/ 2:1, 3:1, 4:3, 2:0, na zápasy 4:0

Sládek Jakub /CZE/ - Thomas Simon /IRL/ 4:2, 2:0, 3:1, 5:3, na zápasy 4:0

Božič Anže /SLO/ - Kahoun ml. Tomáš /CZE/ 5:3, 3:4pp, 3:4pp, 1:2, 4:3pp, 4:2, 1:0, na zápasy 4:3

Hvižď Michal /CZE/ - Papp Magor /HUN/ 6:2, 6:1, 12:0, 4:1, na zápasy 4:0

 

štvrťfinále:

Maděra Martin /CZE/ - Škrlep Nejc /SLO/ 6:1, 1:2, 5:2, 5:0, 3:2, na zápasy 4:1

Hvižď ml. Leoš /CZE/ - Vépy Martin /SVK/ 2:5,1:2, 3:2pp, 5:1, 2:1, 4:1, na zápasy 4:2

Sládek Ján /CZE/ - Sládek Jakub /CZE/ 2:3, 1:4, 3:4pp, 5:0, 1:2, na zápasy 1:4

Božič Anže /SLO/ - Hvižď Michal /CZE/ 1:6, 1:6, 2:8, 1:7, na zápasy 0:4

 

semifinále:

Maděra Martin /CZE/ - Hvižď ml. Leoš /CZE/ 3:4, 2:1, 3:4pp, 2:3pp, 3:4, na zápasy 1:4

Sládek Jakub /CZE/ - Hvižď Michal /CZE/ 2:3, 1:3, 1:4, 0:3, na zápasy 0:4

 

o 3 miesto:

Maděra Martin /CZE/ - Sládek Jakub /CZE/ 2:1, 3:6, 4:3pp, 5:3, na zápasy 3:1

 

finále:

Hvižď Michal /CZE/ - Hvižď ml. Leoš /CZE/ 2:3, 5:4, 1:0, 6:3, 3:1, na zápasy 4:1

Skupina A:
1. Hvižď Michal /CZE/
2. Hvižď ml. Leoš /CZE/
3. Maděra Martin /CZE/


Konečné poradie World Tour Slovakia Open 2020 Nové Zámky

1. Hvižď Michal /CZE/
2. Hvižď ml. Leoš /CZE/
3. Maděra Martin /CZE/

4. Sládek Jakub /CZE/
5. Sládek Ján /CZE/
6. Vépy Martin /SVK/
7. Škrlep Nejc /SLO/
8. Božič Anže /SLO/
9. Kahoun ml. Tomáš /CZE/
10. Regula Gergely /HUN/
11. Thomas Simon /IRL/
12. Ružička Tomáš /CZE/
13. Wáclawek Tomáš /CZE/
14. Kurka Josef /CZE/
15. Papp Magor /HUN/
16. Kopřiva Adam /CZE/
17. Borsányi Péter /HUN/
18. Zalokar Obadič Jakob
19. Varga Ľudovít /SVK/
20. Loránd st. Allan /SVK/
21. Jedlička Tomáš /CZE/
22. Bartošek Richard /SVK/
23. Naszádi András /HUN/
24. Vépy Marián /SVK/
25. Rjavec Bernard /SLO/
26. Nagy Bálint /HUN/
27. Velič Viktor /SVK/
28. Bolemant Matúš /SVK/
29. Kocsis Patrik /SVK/
30. Kocsis Csaba /SVK/
31. Krejza Aleš /CZE/
32. Mikula Richard /SVK/
33. Ivan Štefan /SVK/
34. Mikula Igor /SVK/
35. Gajšek Bine /SLO/
36. Rupnik Maks /SLO/
37. Saj Jakub /CZE/
38. Kopáč Martin /SVK/
39. Kocsis Ronald /SVK/
40. Kocsisová Vanessa /SVK/
41. Kocsis Roland /SVK/
42. Bernhauser Erik /SVK/
43. Palušík ml. Péter /SVK/
44. Oman Sušnik Tine /SLO/
45. Bathó Zsolt /SVK/
46. Palušík st. Peter /SVK/
47. Mežek Urban /SLO/
48. Bathó Tomáš /SVK/
49. Džubák Adam /SVK